— Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

  • Blog içeriğiyle tupbebekzamani.com iletişim amacıyla bazı veriler istemektedir. Bu veriler iletişim formu ile isteniyor. Formda yalnızca isim ve e-mail bilgisi isteniyor. İstenilen bilgiler sistemde arşivlenerek iletişim amacıyla değerlendiriliyor.
  • Kişisel güvenlik ve veri içeren bilgiler istenmemektedir. Ziyaretçilerin kişisel verileri takip edilmemektedir. Sistemde kişisel bilgilerin güvenliğine risk oluşturacak önemde veri toplanmamaktadır.
  • Tupbebekzamani.com site içeriğini ve ziyaretçi deneyimini geliştirmek için şu konularda bilgi toplayabilir: Url takibi, süre, kaynak, coğrafi bölge, ip adresi, cihaz türü, içerik ve sayfa gösterim sayısı gibi veriler olabilir. Üçüncü gerçek kişi ve tüzel kişilere sizi tanımlamak için veri gönderilebilir. Elde edilen veriler site içeriği ve kullanım özelliklerinin geliştirilmesi dışında bir amaçla kullanılamaz.
  • Bu sitede çerez kullanılabilir. İçeriği kişiselleştirmek, reklamları özelleştirmek ve sitemizdeki trafiği analiz etmek için çerezler kullanabiliriz.
  • Tupbebekzamani.com lokal ve global reklam yayıncılarından reklam yayını yapabilir. Reklamların yayını reklam sağlayan firmaların algoritmalarına göre yayınlanıyor. Bu algoritmalar isim, e-mail adresi, telefon numarası gibi bilgiler dışındaki sayfa ziyareti bilgilerini isteyebilir. Kişisel verilerin arşivlenmesi ve güvenliğinin sağlanmasında yasal sorumluluk reklam yayınlayan firmaya aittir. Çünkü tupbebekzamani.com reklamlara müdahale edememektedir.
  • Bununla birlikte Tupbebekzamani.com etik kurallara ve değerlere uymayan reklamları asla kabul etmemektedir.
  • İçerikte üçüncü taraf sitelere bağlantı veriliyor. Bu linkler için güvenlik ve etik kurallar bakımından gerekli özen gösterilmektedir. Bununla birlikte bağlantı verilen web siteleri, blog ve sosyal medya hesaplarının yükümlülük ve gizlilik politikalarından Tupbebekzamani.com sorumlu değildir.
  • Tupbebekzamani.com ziyaretçilerinin verilerini en güvenli teknolojilerle güvence ve kontrol altına almaktadır. Siber güvenlik konusunda çok titiziz. Bununla birlikte kişisel verilerin korunması yüzde yüz garanti edilemez. Çünkü teknik olarak mümkün değildir.
Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!