— Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları sayfasını tupbebekzamani.com sitesini ziyaret ettiğinizde okumuş ve kabul etmiş olursunuz.

Bu sitede infertilite olarak bilinen erkek ve kadın için kısırlık sorunlarına çözüm sunan ivf/tüp bebek tedavi süreçleri hakkında derli toplu bilgiler yer alıyor. Bu sitede yer alan bilgiler herkes için aynı sonuçları doğurmayabilir. Verilen bilgiler doktor önerisi olmayıp teşhis ve tedavi yerine geçmez. Mutlaka doktor muayenesi ve tedavi süreci talep edilmelidir.

tupbebekzamani.com sitesindeki bilgiler ve içerik ziyaretçilerin özgür iradeleri ile kullanıma açıktır. Dolayısıyla verilen bilgilerin doğurabileceği sonuçların sorumluluğu tupbebekzamani.com ziyaretçilerine aittir.

Bu sitedeki tupbebekzamani.com başarı hikayeleri, görüşler, diğer içerik uzmanların görüşlerinden ve gerçek kişilerin deneyimlerinden aktarılmaktadır. Bununla birlikte sitede yer alan bilgiler herkes için doğru ve geçerli olmayabilir. Sitenin kullanımı nedeniyle doğabilecek olumsuz durumlardan tupbebekzamani.com sorumlu tutulamaz.

tupbebekzamani.com ziyaretçi yorumlarının sorumluluğu siteye ait değildir. Bununla birlikte yapılan yorumlar genel etik kuralları, meslek ve ticaret kurallarına uygunluk yönünden incelenmektedir. Yine de yayınlanan yorumların sorumluluğu tupbebekzamani.com sitesine ait değildir. Yorum sahipleri yorumların kamu ile paylaşılacağını ve gizli olmayan bir içerik olduğunu kabul etmiş olurlar.

Aynı şekilde yorumlarda verilen linklerin sorumluluğu da yorum sahiplerine aittir.

Tüm ziyaretçilerin tupbebekzamani.com kullanım koşulları sayfasını da okuduğu, anladığı ve koşullara uyacağı kabul edilmektedir. Bu konuda doğabilecek hukuki durumlar için kullanım koşulları dışında ayrıca bir ihtar, uyarı, onay veya işlem gerekmediği ziyaretçiler tarafından da kabul edilmiştir.

Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!