— Hakkında

Hakkımızda

Üremeye yardımcı bir teknik olan ivf (In vitro fertilizasyon) halk arasında ‘Tüp bebek’ olarak isimlendiriliyor. Tupbebekzamani.com bloğu tüp bebek konusunda genel ve güncel bilgi vermeyi amaçlıyor.

Tupbebekzamani.com bloğu bu alandaki hiçbir firma, klinik, hastane, doktor veya dernek ile bağlantısı bulunmamaktadır. Bağımsız bir yayıncılık çizgisine sahiptir.

Blogtaki bilgiler editörler tarafından araştırılarak veya tercüme edilerek yazılmaktadır. Tupbebekzamani.com bloğu editörleri içerikleri hazırlarken konunun otoritelerinden, ilgili yayınlardan, bilimsel ve sektörel verilerden, sektör ile ilgili dernek ve diğer toplum kuruluşlarından yararlanmaktadır.

Toplumun genel ahlak kuralları ve konu ile ilgili yasal düzenlemelere aykırı içerik ve yayına asla yer verilmemektedir. İçerik üretiminde objektif ve bilimsel kriterleri gözetir.

Sosyal medya hesapları ile de ivf tekniği ile ilgili bilgi ve içerik paylaşımı yapılır. Instagram, youtube, twitter, facebook gibi sosyal medya mecraları başta olmak üzere toplumun ilgili kesimlerine ulaşmayı hedefler.

Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!